10. týždeň cez rok

7. jún 2022
   8. jún 2022
     Štvrtok
   9. jún 2022   Žabokreky n. N. 10:00 Sv. omša na rekolekcií kňazov dekanátu Bošany
  Brodzany
19:00 Na úmysel celebranta
 10. jún 2022
  Krásno 18:00 Za zdravie, Božie požehnanie pre kňaza Milana
 11. jún 2022   Nedanovce   18:00* +Juraj, Mária Škvareninoví a starí rodičia
     Nedeľa        12. jún 2022   Krásno 08:00 +Rudolf a Mária Judákoví
  Brodzany 09:30 +Ladislav Kliment (2.výročie smrti)
  Krásno 11:00 Za farníkov

*Svätá omša s platnosťou za nedeľu

Pri príležitosti X. svetového stretnutia rodín i sviatku rodiny pozývame na diecézne stretnutie rodín, ktoré sa bude konať v areáli Kalvárie v Nitre v nedeľu 26.6.2022. Ide o celodenné podujatie, ktoré je súčasťou svetového stretnutia rodín s pápežom Františkom v Ríme, na ktorom sa  rodiny stretnú so  svojimi biskupmi paralelne v diecézach celého sveta. Príďte zažiť povzbudenie na ceste rodinnej lásky. Program podujatia nájdete na tomto plagáte. ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………. Srdečne pozývame všetkých miništrantov na letný miništrantský tábor do Kňazského seminára sv. Gorazda v Nitre. Miništranti sa môžu prihlásiť na stránke: https://www.ksnr.sk/nas-seminar/tabor/. Plagát s bližšími informáciami nájdete na farskej výveske pred kostolom.                           ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..    Po veľkej sv. omši bude vo farskom kostole v Krásne eucharistická poklona s požehnaním.