12. cezročný týždeň

Utorok: Svätého Alojza Gonzágu, rehoľníka, spomienka
Štvrtok: Narodenie svätého Jána Krstiteľa, slávnosť (presunutá z 24.6.)
Piatok: Najsvätejšieho Srdca Ježišovho, slávnosť
Sobota: Nepoškvrneného Srdca Preblahoslavenej Panny Márie, spomienka
Nedeľa: 12. nedeľa v Cezročnom období

PORIADOK A ÚMYSLY SVÄTÝCH OMŠÍ

20. jún 2022
  Turčianky 18:00 +Štefan a Pavlína Hriadeloví a ich rodičia
 21. jún 2022   Krásno 18:00 Za Božie požehnanie pre mladú rodinku
 22. jún 2022
 23. jún 2022   Brodzany 19:00 +Jozef Sámela
 24. jún 2022
  Krásno 18:00 Za zdravie a Božie požehnanie pri príležitosti okrúhleho výročia 60-tich narodenín
 25. jún 2022   Brodzany 12:00 Sviatosť krstu (Dominika)
  Nedanovce   18:00* za zdravie a Božie požehnanie pre rodinu Peniažkovu, Bakytovú a Mikulášovú
 26. jún 2022
  Krásno 08:00 +Vladimír a Anna Peciaroví
  Brodzany 09:00 Za zdravie a Božie požehnanie pri príležitosti 70-tich  narodenín
  Krásno
11:00 Za farníkov
16:00 Sobášny obrad  (Radomír & Žaneta)

*Svätá omša s platnosťou za nedeľu

Slávnosť Sv. Jána Krstiteľa sa v tomto roku na prekladá 23. júna, pretože 24. júna (vlastný deň tejto slávnosti) vypadne na piatok, keď sa slávi slávnosť Najsvätejšieho Srdca Ježišovho a táto slávnosť má prednosť v slávení.                                                                                                                             …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….. Na budúcu nedeľu 26. júna bude každoročná zbierka na dobročinné diela Svätého Otca, tradične nazývaná „Halier Sv. Petra“. Všetkým darcom vyslovujem vopred Pán Boh odmeň a vynahraď.                                                                                                                                        .…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….  nedeľu 26.6.2022 Po veľkej sv. omši v Krásne bude pri kostole malé spomienkové stretnutie pri káve. Pospomíname si na posledné štyri roky života vo farnosti. Podobné stretnutie bude v nedeľu aj v Brodzanoch po sv. omši ktorá sa začne o polhodinu skôr o 09:00 hod.